شماره تلگرام ما : ۰۹۳۵۴۴۰۶۷۷۶
 ۰۹۱۴۵۵۶۲۰۲۰ , ۰۴۴۳۲۲۵۱۸۱۷

مورچه | قوی ترین سم ریشه کنی مورچه

قیمت: ۱۷۰۰۰۰ تومان

نحوه خرید را مطالعه کنید

مورچه حشره ای اجتماعی است که شب و روز خود را در جستجوی غذا سپری می کند، برای این حشرات، طبقه دهم یک آپارتمان با باغچه حیاط، فرقی ندارد، آن ها به دنبال غذا به هر جایی نفوذ می کنند.

اما داستان به همین جا ختم نمی شود، مورچه ها به سرعت در این مکان ها ساکن شده و کلونی های عظیمی تشکیل می دهند و عرصه را بر ساکنین خانه تنگ می کنند.

مبارزه با مورچه ها و از بین بردن کلونی های آن ها، کار بسیار زمان بر و طاقت فرسایی است. اما نگران نباشید چرا که سم مورچه کش انت کیلر این کار پر دردسر را برای شما آسان کرده است.

سم تخصصی ضد مورچه انت کیلر

سم نابود کننده مورچه انت کیلر ترکیبی از قویترین و مؤثرترین آفت کش های جهان می باشد که با هدف نابودسازی کلونی مورچه ها تولید شده است، این آفت کش قوی با عملکرد طیف گسترده علاوه بر مورچه، بسیاری از آفات خانگی دیگر مانند سوسک، عنکبوت، کنه، جرب و هزارپا را نیز از بین خواهد برد، شما با استفاده از این سم، دیوار غیر قابل نفوذی بین خودتان و آفات مزاحم، خواهید کشید.

برای سهولت مصرف و کارایی هر چه بیشتر، سم مورچه کش انت کیلر به حالت مایع آماده مصرف، در بطری های ۱ لیتری ارائه می شود.

سم مورچه کش بسیار قوی خارجی انت کیلر 

مورچه | قوی ترین سم ریشه کنی مورچه

قیمت: ۱۷۰۰۰۰ تومان

نحوه خرید را مطالعه کنید

سم مورچه کش قوی انت کیلر یک سم درجه یک و ساخت کشور آلمان (شرکت بایر) می باشد، در تولید این سم، کلیه استانداردهای کیفی و سلامتی رعایت شده است، به همین دلیل با وجودی که سم برای آفات کاملاً کشنده است؛ هیچ آسیبی به سلامتی انسان وارد نمی کند و این بزرگترین و مهم ترین ویژگی سم انت کیلر نسبت به سایر سموم مورچه کش می باشد.

نهادهای نظارتی، همواره بر پروسه تولید محصولاتی که در ارتباط با سلامتی انسان ها هستند توجه ویژه ای دارند، سم مورچه کش انت کیلر نیز مانند سایر محصولات کمپانی بایر روند نظارتی را پشت سر گذاشته و کلیه مجوزهای لازم را کسب کرده است، متاسفانه در تولید محصولات بی نام و نشان یا تقلبی چینی هیچ گونه نظارتی وجود ندارد.

حتی فکر کردن به مشکلات ناشی از آفات کش های بی کیفیت، بسیار وحشتناک است؛ زیرا در اکثر موارد تحمل روند درمان این مشکلات، بسیار سخت تر از تحمل مشکلات ناشی از خود آفات می باشد، به همین دلیل اغلب کسانی که از آفت کش های بی کیفیت استفاده کرده اند به مرور زمان، از کرده خود پشیمان شده اند.

ما به عنوان کارشناس دفع آفات در مجموعه antkiller.ir همواره استفاده از بهترین ها را به شما پیشنهاد می کنیم، سم مورچه انت کیلر بهترین نابود کننده مورچه، تخم، لارو و ملکه مورچه در سراسر جهان است، مصرف کنندگان این سم در سراسر جهان، سم انت کیلر را لایق عنوان “بهترین مورچه کش جهان” شناخته اند.

ترکیبات سازنده مورچه کش انت کیلر

در ساخت سم ضد مورچه انت کیلر از چند نوع آفت کش بسیار قوی چون تریکوسن، اتوفن، پرمکترین استفاده شده است، وجود انواع آفت کش ها در ترکیب این سم مورچه کش، از مقاوم شدن مورچه ها به این سم، جلوگیری می کند.

وجود ماده فعال پروساید در ترکیب سم، ماندگاری آن را در محیط به شدت افزایش می دهد، به طوری که اثر بخشی سم تا ۱۲ ماه پس از سمپاشی همچنان پا بر جا خواهد بود، از طرفی وجود ترکیبات نام برده، سم مورچه فوق العاده تاثیرگذار انت کیلر را برای استفاده در محیط های باز و بسته مناسب می نمایند.

هیچ یک از ترکیبات به کار رفته در این سم، دارای رنگ و بوی آزار دهنده نیستند، در نتیجه به راحتی می توان در هر محیطی از آن استفاده نمود، در ساخت این سم قوی از مواد ارگانیک سازگار با محیط زیست استفاده شده است که برای انسان و حیوانات خانگی غیر مضر می باشند.

مکانیسم اثر سم انت کیلر

مکانیسم اثر سم مورچه کش انت کیلر به صورت تماسی می باشد، به طوری که مورچه ها در کوچکترین برخورد با سم فوق العاده قوی انت کیلر از بین می روند، این سم با اثر گذاری بر سیستم عصبی مورچه ها، باعث مرگ آن ها می شود.

چرا سم انت کیلر را جهت از بین بردن مورچه ها خریداری کنیم؟

شرح تمامی مزایایی که سم مورچه کش انت کیلر را به اولین ترجیح هر کسی برای جنگ با مورچه ها تبدیل کرده است در یک مقاله نمی گنجد، اما سعی می کنیم در اینجا تنها مهم ترین مزایا را به اختصار شرح دهیم:

۱ . سم مورچه انت کیلر علاوه بر اینکه همه انواع گونه های مورچه را به سرعت نابود می کند؛ بر بسیاری از سایر آفات خانگی نیز اثر کشندگی و دافع دارد، در نتیجه استفاده از این سم بی همتا، هم زمان از شر همه آفات خلاص شده و خانه تان را به دژی مستحکم در برابر آفت تبدیل کنید.

۲ . سم کشنده مورچه انت کیلر نابود کننده کلیه اعضای کلونی مورچه در هر مرحله ای از رشد آن ها است و سبب ریشه کنی کامل مورچه ها با حداکثر سرعت می شود.

۳ . سم مورچه کش انت کیلر، فاقد رنگ و بو است و هیچ رد و اثری از خود بر روی سطوح استعمال شده برجای نمی گذارد، با وجود این ویژگی، دیگر پاک کردن سطوح سمپاشی شده برای زدودن لکه های باقی مانده از سم، در کار نخواهد بود.

۴ . قابلیت استفاده در محیط های سرپوشیده و یا فضاهای باز، یکی دیگر از ویژگی های مهم سم کشنده مورچه انت کیلر است که در اغلب مورچه کش های دیگر وجود ندارد.

مورچه | قوی ترین سم ریشه کنی مورچه

قیمت: ۱۷۰۰۰۰ تومان

نحوه خرید را مطالعه کنید

۵ . ماندگاری بالای این سم در محیط، شما را تا یک سال از شر مورچه های موذی خلاص می نماید.

۶ . سم مورچه کش انت کیلر برای کودکان و حیوانات خانگی بی ضرر است و هیچ گونه آلرژی یا مشکلات تنفسی ایجاد نمی کند.

۷ . به دلیل این که سم انت کیلر هیچ گونه بخارات سمی از خود متصاعد نمی کند؛ در حین سمپاشی نیازی به تخلیه محیط نیست.

۸ . این سم به صورت مایع آماده مصرف، ارائه شده در نتیجه کاربری آسانی دارد.

۹ . در کنار استفاده از این سم بی رقیب، نیازی به استفاده از هیچ گونه آفت کش دیگری جهت ریشه کنی مورچه ها نخواهید داشت.

۱۰ . استفاده از این سم مورچه کش محدودیت زمانی ندارد، یعنی در هر ساعتی از روز و هر فصلی از سال می توانید مورچه های مزاحم را با سم انت کیلر به مبارزه بطلبید.

۱۱ . سم انت کیلر مقرون به صرفه ترین محلول مورچه کش است، زیرا برای نابودی کامل مورچه های یک کلونی، مقدار بسیار اندکی از این سم کفایت می کند.

۱۲ . این سم مورد تأیید سازمان بهداشت جهانی است، اثر بخشی آن بر روی انواع گونه های مورچه و آفات دیگر، با انجام آزمایشات گوناگون به اثبات رسیده است.